GeoKačer 2013


Vážení a milí soutěžící,

i tento rok samozřejmě soutež GeoKačer BUDE. Pro letošní ročník jsme si pro vás nachystali trošku odlehčený formát soutěže, a tak si zapamatujte její letošní název - GeoKačer 2013 Lite. V minulých ročnících jsme pro vás připravovali velkou dávku soutěžních skrýší, úkolů a doprovodných akcí. Zároveň jsme vždy absolvovali kampaň na středních školách, abychom vám soutěž představili. Tento rok bude v tomto odlišný. Rozhodli jsme se ulehčit učitelům a ředitelům středních škol od našich návštěv a také pro vás jsme nachystali trošku volnější průběh soutěže. Samozřejmě hledání schránek (kešek) zůstává, nicméně s menší kadencí, zato s důmyslnějším provedením a vychytávkami. Nějakou doplňkovou soutěž taktéž absolvujete, ale hlavně bude tento ročník o vašich fotografiích a záznamech z hledání.

No a co ceny? Je to soutěž a soutěž musí mít ceny... Můžete se těšit na obdobné ceny jako každý rok od našich sponzorů - velkoformátové mapy, atlasy, poukázky na výlety, drobnou elektroniku, dárkové předměty a balíčky a samozřejmě máme nachystané i překvapení.

Prostě vytvořte tým (1-4 lidé) a se přihlašte v sekci Přihláška, zkuste si zasoutěžit, pobavte se, poznejte nová místa, nové lidi, získejte skvělé zkušenosti a neopakovatelné zážitky z hledání skrýší a luštění souřadnic. A za to vyhrejte nějakou cenu... Nevadí, když nebudete mít svou GPS navigaci (ať už v telefonu nebo turistickou GPSku), my vám ji zapůjčíme :-) Ale nebojte, k mnoha skrýším ji ani nebudete potřebovat a vystačíte s mapami na internetu.

Pravidla, bodování a návod naleznete pohromadě zde nebo po přihlášení týmu.

Oprašme tedy společně motto soutěže - Najdi a vyhraj...

Těšíme se v soutěži na viděnou :-)

Váš tým Buď Geo... o.s.

Design by: styleshout     Valid CSS | XHTML